Customer First

Cargill, How Consumer Trends Shape the Future of Food Processing

Bijdrage door
Gino Quenis
No items found.

Video beschikbaar voor leden na onze kick-off op 30/03/2022.

Video beschikbaar voor leden na onze kick-off op 30/03/2022.

DOWNLOAD DE PRESENTATIE

Cargill – How Consumer Trends Shape the Future of Food Processing

Consumententrends veranderen razendsnel — van gezondere producten en transparante herkomst tot duurzame productie en maatwerk. Maar wat betekent dat voor de manier waarop we fabrieken en processen ontwerpen?

In deze inspirerende keynote deelt Piet Bogaert, Global Product & Process Innovation Leader bij Cargill, hoe consumentenverwachtingen niet enkel de markt, maar ook het engineering design van food processing operationshertekenen. Een sessie die uitdaagt om “reverse te denken” – van klantbehoefte terug naar procesontwerp.

Over de auteur

Gino Quenis

Redacteur en CEO sinds 1999

Gino Quenis is de oprichter van Lean Lead. Hij heeft jarenlange ervaring in Lean en brengt mensen samen die vanuit de praktijk en met kennis van zaken anderen kunnen inspireren.

Auteur bekijken