Workshop : Goesting kan je organiseren!

Workshop : Goesting kan je organiseren!

Welzijn vraagt Continuous Improvement !

Item toegevoegd aan dashboard!
Oeps! Daar ging iets fout...
Item toegevoegd aan dashboard!
Datum
3/2/2026
Regio Antwerpen
Groep icoontje
Workshop

Categorie:

Team & People

Over dit event

“Goesting kan je organiseren!”

Welzijn vraagt continuous improvement

Absenteïsme vormt voor veel organisaties een groeiende bron van stress en kosten. Collega’s en leidinggevenden moeten bijspringen om planningen rond te krijgen, terwijl productiviteit en efficiëntie onder druk staan. Maar wat als we het anders bekijken? Wat als we welzijn en goesting niet zien als toevallig, maar als ontstaat uit de manier waarop we ons organiseren? Wat de optie open dat we er bewust impact op hebben Iets wat je bewust kunt organiseren en verbeteren?

Tijdens deze interactieve workshop ontdek je hoe werken aan leiderschap, cultuur, processen en continuous improvement (CI) samen een hefboom vormen voor meer betrokkenheid, motivatie en werkplezier. Je krijgt een een vernieuwende kijk aangereikt. Aangevuld met concrete goede voorbeelden en verbeteringen, die stap voor stap leiden tot een duurzame cultuur van welzijn, samenwerking en resultaatgerichtheid.

Wat mag je verwachten?

We gaan aan de slag met inzichten, praktische tools en inspirerende voorbeelden rond:

  • Hoe leidinggevenden en teams samen goesting kunnen organiseren
  • Hoe principes van continuous improvement bijdragen aan duurzaam werkgeluk
  • Hoe je absenteïsme kunt begrijpen als signaal dat uitnodigt tot dieper kijken naar de organisatiecontext

Je ontdekt hoe welzijn niet enkel gaat over het individu, maar ook over de brede context van werk, organisatie en samenleving. Vanuit CI en leiderschapsontwikkeling onderzoeken we hoe het bewust ontwerpen van teams, structuren en rollen kan bijdragen aan een omgeving waarin mensen zich gezien, gedragen en uitgenodigd voelen om hun volle potentieel te leven.

Onze leidraad:

“Wil je van A naar B? Doe B.”
Breng vandaag al tot leven wat je morgen wilt bereiken.

Je vertrekt met inspiratie én een concreet actieplan om stap voor stap meer energie, samenwerking en positiviteit te brengen in je organisatie.


Doelgroep: Leidinggevenden, teamcoaches, CI & OPEX leaders , HR-professionals en iedereen die gelooft dat welzijn de motor is van prestatie

Programma :

Inschrijvingskost : 450 euro /deelnemer exl btw en als je in duo komt bv CI + HRM is het 650 euro / duo  exl btw

Inschrijvingsformulier

Persoonlijke gegevens

Zakelijke gegevens

Facturatiegegevens

Bevestiging betaalverplichting & persoonsgegevens

Bedankt. We gaan zo snel mogelijk met jouw inschrijving aan de slag. Wanneer jouw inschrijving is afgerond zullen wij contact met je opnemen en een gedetailleerde briefing geven inzake deze activiteit. Tot snel!

PS: vergeet de activiteit niet toe te voegen aan jouw persoonlijke dashboard. Dat kan linksboven op deze pagina door te klikken op 'Voeg activiteit toe aan mijn dashboard'.
Oops! Something went wrong while submitting the form.